O nás

Kadeřnictví

Exkluzivní salon, který přináší jedinečný přístup v péči o vlasy. Náš cíl je spokojený zákazník, proto ke každému klientovi přistupujeme citlivě a individuálně s využitím všech našich vědomostí a profesionálních zkušeností.

Počáteční poradenství je důležitým rozhovorem proto, abychom zjistili, jaká je vaše představa o krásných vlasech a celkovém vzhledu. Nejkvalitnější služby jsou naší zásadou, proto se snažíme přiblížit světovým trendům s ohledem na každého klienta.

Služby, které provádíme, souvisí i s domácí péčí, která je pro jejich kvalitu velmi důležitá, rádi vám s ní poradíme.

Celkový vzhled je naše vášeň, přijďte ji sdílet s námi...

Kosmetika

Naše kosmetička vám ráda ukáže v příjemném prostředí podkroví našeho salonu, jak správně byste měli pečovat o vaši pleť nebo vám ráda prozradí a následně naučí tajemství správného líčení.

Její specializací je kompletní ošetření pleti, těla a rukou s přídavkem dlouhých relaxačních masáží, které mají nejen blahodárný vliv na vaše tělo, ale také navodí velice uvolňující a příjemný zážitek, který bychom chtěli dopřát každému z vás.

Kristýna Lecjaksová

Majitelka salonu s letitou praxí v kadeřnickém oboru. V poradenství, které poskytne, dokáže nejen navrhnout vše, čím by mohla podtrhnout vaši osobnost, ale zároveň vždy respektuje přání zákaznice. Proto po provedení nových úprav odchází spokojená a sebevědomá. Své profesi se věnuje naplno a její práce se stává jejím koníčkem.

Markéta Vašicová

Vlasová designérka s desetiletou praxí a vysokou kvalifikací v oboru. Markéta má velice osobní přístup ke každému klientovi a její vlajkovou lodí jsou krátké i dlouhé střihy a kreativní barvení.

Lucie Mihalčíková

Kreativní kadeřnice se zkušeností vlastního salónu. Její přístup ke klientům je profesionální, ale i velmi přátelský.Specializuje se na Freestyle střihy a barvení,ale ráda si zastřihá i klasiku.

Halyna Nykolyshyn

Profesionální kosmetička a vizážistka, která působí již 19 let a její práce je zároveň její hoby. V jejích rukou se budete cítit komfortně a odevzdaně. Paní Halyna dbá nejen na to, aby ženy byly krásné, ale zároveň je vede ke správnému životnímu stylu.

Majka Vrchlavská

Velmi milá dáma, která se postará o vaše pohodlí v našem salonu.