• final-8786web.jpg
  • final-8802web.jpg
  • final-8799web.jpg
  • final-8793web.jpg
  • final-8798web.jpg
  • final-8809web.jpg

Maria Galland Paris

Královna krásy Maria Galland

maria_galland_3in1.pngSe svou nevšední představou o péči o pleť a uchování její mladistvé a oslňující krásy souzněla Maria Galland, studentka baletního umění, s avantgardní atmosférou 60. let. Maria Galland přišla spolu s dermatologickými odborníky s pojetím péče stejně individuálně, jako je pleť každého z nás. S pojetím, které je i dnes po padesáti letech bráno v kosmetickém průmyslu jako klasické.

Ve svém pařížském apartmánu si mladá francouzska, vlastním jménem Colette Pierret, otevřela soukromné kosmetické poradenství. V něm, přesně ve stylu města módy, nabízela péči, která byla každému doslova šitá na míru. Není divu, že se tento koncept setkal s obrovským úspěchem a Maria Galland brzy založila speciální kosmetické laboratoře. Zanedlouho poté si přímo v srdci města v ulici Chetaubriend otevřela salon krásy, kde své služby a kosmetiku už nabízela pod jménem Maria Galland Paris.

Maria Galland Paris patří mezi TOP5 ve světě kosmetiky a objevuje se pouze v nejprestižnějších salonech krásy.

 

Manikúra ORLY

IMG_2160.JPGOrly je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek nehtové kosmetiky. V roce 1975 ji v Los Angeles založil vizionář Jeff Pinke, který je dnes považován za vynálezce pověstné francouzské manikúry.

Laky/gellaky na nehty značky Orly neobsahují toluen, formaldehyd, dibutylftalát či jiné toxické látky, a proto nehty nepoškozují ani při častém lakování. Nabídka barevných odstínů je opravdu široká – vybrat si můžete z více než 100 barev, od jemně pastelových až po sexy těmně rudou.

Mějte stále upravené a elegantní ruce s laky na nehty značky Orly!